10ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ, Διεθνές Κινηματογραφικό Φεστιβάλ Πάτρας, 3-11/10/2008, ΙΝΤΕΑΛ (Αγ. Νικολάου 4), Ώρα Έναρξης 16.00: Πρόγραμμα Ταινιών

Επεξηγήσεις


v.a video art, v.d. video dance, μ.μ μικρού μήκους, Μ. μ μεγάλου μήκους
ντοκ. ντοκιμαντέρ, anim. animation


Ενότητες


«Κινηματογράφος, ειρήνης τέχνη», «Στα πέρατα της γης», «Βαλκανική γειτονιά»,
«Περιδιαβαίνοντας την Ευρώπη», «Ελληνικό Πανόραμα», «Στιγμές Πάτρας», «Βραβευμένες
ταινίες AzadigitalCinema»


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00


16.00 «Περιδιαβαίνοντας την Ευρώπη»
Idealdisease 1 Marie Magescas Γαλλία 6’ 54’’ v.a. 2007
Friend…wanted Vitor Moreira Πορτογαλία 21’ μ.μ. 2007
Mister Puppe Carlos Crespo Ισπανία 15’ 54’’ μ.μ. 2007
The caravan of the manuscripts from Al-Andalus Lidia Peralta Garcia Ισπανία 50’
ντοκ. 2007
Flying High Roman Droux Ελβετία 52’ ντοκ. 2008
My usual things Emiliano Cribari Ιταλία 20’ μ.μ. 2007
E finita la commedia Jean-Julien Collette & Olivier Tollet Βέλγιο 13’ μ.μ. 2007

19.00 Παράλληλη εκδήλωση
Βραβευμένες ταινίες AZAdigitalCINEMAfestival
H χώρα των αναποφάσιστων τού Δημ. Δημητριάδη 08:15
Σ’ αγαπώ τής Ειρήνης Κωνσταντινίδη 08:52
Spray τής Μέντη Μέγα/ Μανώλη Ανδριωτάκη 24:10
Merry christmas τού Π. Σπινθηρόπουλου 27:17

20.15 «Κινηματογράφος, ειρήνης τέχνη»
Alethea Ethem Ozguven / Petra Holzer Τουρκία 41’ ντοκ. 2007
Flash Ελευθέριος Κακαθύμης Κύπρος 10’ μ.μ. 2006
Grand Wheel Gavin Heffernan Η.Π.Α. 6’ ντοκ. 2008
Libertad de movimientos Anna Assenza Κούβα 16’ v.d. 2007

21.30 Παράλληλη εκδήλωση
«Στιγμές Πάτρας»
«Επαμεινώνδας Θωμόπουλος» σκην. Θεόδ. Αδαμόπουλου, παρ.1975 Διάρκεια: 11’
«Η πορεία προς τη μεγάλη στιγμή» του Κώστα Κατσαρόπουλου παρ.1997, Διάρκεια 52’,
Κείμενα-Σενάριο-Ιστορική Έρευνα: Παντελής Αν. Σκρούμπελος.

22.30 «Στα πέρατα της γης»
Insomnia Galina Krasnoborova Ρωσία 14’ v.a. 2007
Spotlight Jong-Suk Park Αυστραλία 2’ μ.μ. 2006
Prokalo Adrian Westbrook Γαλλία/Η.Π.Α. 15’ μ.μ. 2008
Shanu Taxi Vasant Nath Ινδία 15’ μ.μ. 2006
The rebellion of the penguin Simon Bergman Χιλή 23’ μ.μ. 2007
Panama project Amelia Perotén Herrero Ισπανία 28’ ντοκ.2007

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00


16.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Μια σκοτεινή ιστορία αγάπης και θανάτου Παπαευαγγελίου Βαγγέλης 30’ μ.μ. 2007
Κοινή συναινέσει Λυδία Κώνστα 13’ 50’’ μ.μ. 2006
Peek a Boo Χρήστος Σειταρίδης 16’ 43’’ μ.μ. 2008
2+1 όνειρα Σοφία Παρθενάκη 4’ 5’’ μ.μ. 2006
Locomotive Balkan Σοφία Τολίκα 3’ 56’’ v.a. 2007
Καστελόριζο χθες και σήμερα Αλέξανδρος Λουιζίδης 21’ ντοκ. 2006
Η Πίστη Γιώργος Αγγελούδης 15’ μ.μ. 2007
Μια τρύπα στο νερό Μάνος Παπαδάκης 57’ 30’’ ντοκ. 2008
A story…. Στέλλα Παπαστεφάνου 4’ 13’’ v.a. 2006
The video game Νικηφόρος Οκκαλίδης 9’ μ.μ. 2008
Αντίο Κωστής Βορριάς 6’ μ.μ. 2007

19.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Θεόφιλος-Κκάσιαλος: δυο λαϊκοί ζωγράφοι Γαρυφαλάκης Φώτης-Κούμουρος Γιώργος
Ελλάδα / Κύπρος 31’ 15’’ ντοκ.2008
Ο Ντέντεκτιβ Γενοβέφα Κτενίδου 6’ μ.μ. 2007
Αγάθη Χρυσάφη Λατσούδη Έφη, Στέλιος Κραουνάκης, Hjalmar Dahm 13’ ντοκ. 2006
Τι μαντινάδα να σου πω… Μανώλης Ταξειδαράκης 59’ 35’’ ντοκ. 2007
Αναζήτηση Μαργαρίτα Κοτσιλίνη 10’ 50’’ video art 2008

21.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Στον ιστό της αράχνης Νίκος Βεζυργιάννης (σεν,έρευνα Π.Νεράντζης) 72’ ντοκ.2007
Στο τέλος όλοι θα πεθάνουμε Γιάννης Τσιτσίμης 14’ 30’’ μ.μ. 2007
Πρόβα Τζενεράλε Μαρία Μπούα 12’ μ.μ. 2008
Το όνειρο μιας κατσαρίδας Δημήτρης Αργυρίου 2’ 48’’ μ.μ. 2008
Οίστρος Κατερίνα Καντσού 3’ 18’’ μ.μ. 2007
Μυστικά και Ψέματα Σταύρος Στάγκος 78’ ντοκ.2006

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00


16.00 «Περιδιαβαίνοντας την Ευρώπη»
Cherviak Monika Kowalska, Zbigniew Sejwa Πολωνία 41’ 15’’ ντοκ. 2008
Mixed Bag or What’s in a dream Eric Wobma Ολλανδία 12’ μ.μ.2007
Beer and cigaretts 3 Lukas Matejka Σλοβακία 5’ 07’’ μ.μ. 2008
Walls Heidi Kopfer Ελβετία 12’ 36’’ v.d. 2007
About rabbits and Schnitzels Thorsten Wassermeyer Γερμανία 15’ μ.μ. 2007
The waiting Nacho Sanchez Bravo Ισπανία 14’ μ.μ. 2008
Occupied Christian Filek Αυστρία 8’ 55’’ μ.μ. 2006
Skin Under Victor Ede Γαλλία 55’ ντοκιμαντέρ 2007
Golf – Film Barry Ronan Ιρλανδία 3’ μ.μ. 2007
Timeless Victor M.F. Santos Πορτογαλία 12’ 30’’ μ.μ. 2007

19.00 «Στα πέρατα της γης»
Trillizas Propaganda Fernando Salem Αργεντινή 15’ μ.μ.2007
Πολύ μιλάς…πολύ κλαις Δημήτρης Κιτσικούδης Ελλάδα 75’ ντοκ. 2007
Greycon4 Brandon Blommaert Καναδάς 6’ 36’’ anim. 2007
You wanted to make a film? Gali Weintraub Ισραήλ 25’ ντοκ. 2007

21.00 «Βαλκανική γειτονιά»
«Πώς πέθανε η ελπίδα» Ελένη Μιχαλέτου Ελλάδα 31’ 33’’ μ.μ. 2007
The Slope Mehmet Can Mertoğlu Τουρκία 13’ 45’’ μ.μ. 2008
38 Butterflies in my stomach Dionisis Christofilogiannis Ρουμανία 13’ μ.μ. 2008
The last day Zhani Terpini & Bertrand Shijaku Αλβανία 8’ντοκ.2007
Jigsaw Aleksandra Pejic Σερβία 8’ μ.μ. 2007
Moments Liliana Resnick Κροατία/Η.Π.Α 6’ 25’’ v.d.2007
How to cross a street in BG Victor Petkov, Neno Belchev, Georgi Krastev
Βουλγαρία 2’ μ.μ.2007
In the name of the Son Harun Mehmedinovic Βοσνία/ Η.Π.Α/ Ινδία 27’ μ.μ.2007
Ψηφιακά Νεκροταφεία Γιώργος Αυγερόπουλος Ελλάδα 55΄ντοκ. 2007

ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00

16.00 «Στα πέρατα της γης»
Ing Nicole Romine Η.Π.Α 17’ v.d. 2006
Red or Blue Mahmood Soliman Αίγυπτος 11’ μ.μ. 2007
A Happy Thermometer Mina Yonezawa Ιαπωνία 4’ 5’’ anim. 2008
Terminal Mario Gomez Πορτογαλία 5’ 58’’ μ.μ.μ. 2007
Hybrid Philharmonic Orchestra Pakurane Νέα Ζηλανδία 6’ μ.μ. 2008
Shawls and moustaches Jan-Eje Ferling Σουηδία 11’ μ.μ. 2008
Icon Teddy Grouya Ρουμανία/Η.Π.Α 59’ ντοκ.2008
Ara Sheila Neumayr and Juliana Xavier Βραζιλία 7’ 28’’ animation 2007
The moon, the sea, the mood Philipp Mayrhofer Γαλλία 47’ ντοκ. 2007
My name is Kelvin… Veena Holkar Κένυα / Ηνωμένο Βασίλειο 13’ ντοκ. 2007

19.00 «Κινηματογράφος, ειρήνης τέχνη»
The largest prison on earth Fernanda Berbert Fontes Ισραήλ/Παλαιστίνη/Ηνωμένο
Βασίλειο 28’ ντοκ. 2007
The Flyer Ulas Karaoglou Τουρκία 11’ 12’’ μ.μ. 2008
David the Tolhildan Mano Khalil Κουρδιστάν /Ελβετία 54’ ντοκ. 2007
Small Apartment Andrew T. Betzer Η.Π.Α 8’ μ.μ. 2007
Painter in the time of terror Kadhim Faraj Ιράκ/Δανία 20’ μ.μ. 2008

21.00 «Περιδιαβαίνοντας την Ευρώπη»
«Μια μέρα…αύριο» Ζαχαροπούλου Γεωργία Ελλάδα 20’ μ.μ. 2007
Cold summer Akram Kiro Γερμανία 15’ 30’’ μ.μ. 2008
Salaam aleykum Copenhagen Sašo Niskač Σλοβενία/Δανία/Σλοβακία 19’ ντοκ. 2008
Flowers of Rwanda David Munoz Ισπανία 28’ ντοκ. 2008
Fuga Τίτα Μπονάτσου Ελλάδα 6’ 46’’ v.a. 2008
Sunday in Pripyat Blandine Huk & Frederic Cousseau Γαλλία 26’ ντοκ. 2006
The island of good life Merces Tomaz Gomes Πορτογαλία 25’ ντοκ. 2007
The Incident Myroslav Slaboshpytskiy Ουκρανία 20’ μ.μ. 2006
How to disappear Michael Ebert Γερμανία 3’ 18’’ μ.μ.2007
The Princess Is Not Available, Do Not Come In Gabrielle Reiner Γαλλία 16’ 23’’ v.a.2007

ΤΡΙΤΗ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00

16.00 «Στα πέρατα της γης»
Momo Tuss Wu Χονγκ Κονγκ 47’ μ.μ. 2006
Ambulancia Richard Soraino Legaspi Φιλιππίνες 15’ 22’’ μ.μ. 2007
Paper Trips Maurício Gino Βραζιλία 5’ 35’’ anim. 2007
Endless journey Henry Warnakulasuriya Σρι Λάνκα 10’ μ.μ. 2008
In the Panyard Keli Ross-Ma’u & Garrett Phelps Τρινιντάντ/ Η.Π.Α 44’ ντοκ. 2008
Women in Bangladesh Farid Shah Μπαγκλαντές 26’ ντοκ. 2007
Please stay away from the red line Kazem Mollaie Ιράν 30’ μ.μ. 2008
Lumen Wilian Salvador Santos Βραζιλία 3’ 52’’ anim. 2007

19.00 «Περιδιαβαίνοντας την Ευρώπη»
Εγ-κλιματικές αλλαγές Μπακαστάθης Θανάσης Ελλάδα 22’ ντοκ. 2008
Misere S Isabelle Vossart Γαλλία 8’ μ.μ. 2007
Μετρόπολις -Α8ΗΝΑ Μαρία Αγγελή Ελλάδα 11’ ντοκ. 2008
Flashes of Persia Dimitri Lurie Νορβηγία / Ρωσία 10’ v.a. 2007
A Quiet Man Arantzazu Gomez Bayon Ισπανία 12’ μ.μ. 2007
Επαφή Γιώργος Μπονέλης Ελλάδα 17’ μ.μ. 2008
Alicja Wonderland Martin Gauvreau Πολωνία 20’ μ.μ. 2008
Scientific Lullaby Βασιλική ΣουνίουΤσεχία 9’ 40’’ μ.μ. 2007
Thing´s Way Ulrike Friedrich Γερμανία 2’ anim. 2007
Nevoa Tiago Veloso Dias Πορτογαλία 7’ v.a. 2007

21.00 «Στα πέρατα της γης»
Harraga Eva P. Fernández & Mario de la Torre Μαρόκο/Ισπανία 19’ ντοκ. 2007
Solitude without end Alexandre Costa Βραζιλία 4’ anim. 2007
Impression Stella Kwok Χόνγκ Κόνγκ 9’ μ.μ. 2006
Conexiones Lidice Abreu Βενεζουέλα 13’ v.d. 2007
Athens Blogs Αλέξανδρος Παπαηλιού, Λένα Βουδούρη, Δέσποινα Καρβέλα, Γιώργος
Καρυπίδης, Θανάσης Σκρουμπέλος Ελλάδα 85’ μ.μ. 2007
Flight Biju Viswanath Ινδία 6’ 2’’ μ.μ. 2008
Vani Shafia Bhatti Πακιστάν/ Ηνωμένο Βασίλειο 19’ μ.μ.2008
Lola Betty Marisol Garcia Η.Π.Α 15’ 18’’ μ.μ. 2007
Frank goes to Hollywood Ramon Navarro Βραζιλία 5’ μ.μ. 2006
An Even Briefer History of Time Karen Hanson Καναδάς 2’ v.a. 2007

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00


16.00 «Κινηματογράφος, ειρήνης τέχνη»
Anticlockwise Dimitris Mpavellas Ηνωμένο Βασίλειο 8’ μ.μ. 2007
The Lost Generation Hossein Jehani Ιράκ/ Αυστραλία 10’ ντοκ.2007
Their Circumstances JiHyun Ahn Η.Π.Α 10’ anim. 2007
The Gaze Morteza Akoochekian Ιράν 100’’ v.a. 2008
Pan-Chin-Lin Tanya Bubnov Ισραήλ 8’ 33’’ μ.μ. 2006
The Boys of Autumn Mehdi Rahmani Ιράν 27’ ντοκ. 2006

17.30 «Ελληνικό Πανόραμα»
Damo Suzuki: αυτοσχεδιασμοί για μια φωνή, ένα ποίημα και μια τηγανιά μπάμιες
Αντώνης Μποσκοΐτης 22’ ντοκ.2008
Η κούπα Γιάννης Μπουγιούκας 8’ μικρού μήκους 2006
«Σάντα Μπάρμπαρα – Φαντάσματα στην Κερύνεια» Νίκος Θεοδοσίου 70’ ντοκ.2007
«…Ελπίδα…» Κινηματογραφική Ομάδα Δήμου Αθηναίων 2008 20’ μ.μ.2008
Πάτμος – ένα άλλο ταξίδι Ρουμπίνα Σαρελάκου 10’ video art 2007
Νυκτερινή Εκπομπή Παλαμάρης Γεώργιος 58’ ντοκιμαντέρ 2007

21.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Σύγχρονοι Έλληνες: Κωνσταντίνος Καβάφης Δημήτρης Αναγνωστόπουλος 52’ ντοκ.2007
Πίσω από τα σύννεφα Γιώργος Δημητρόπουλος 18’ 25’’ μ. μ. 2007
Αναγέννηση Βασίλης Ψαρράς 6’ 01’’ video art 2008
Μια βόλτα με τους φίλους Χαντζή Ζωή- Μπερτσάτος Θοδωρής 1’ anim.2007
Απαγορευμένα Γιάννης Mαυρογένης 60’ ντοκ.2008
Όλα για τίποτα Αλέξανδρος Σεφεριάδης – Shane Bunnag 92’ Μ.μ 2007

ΠΕΜΠΤΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00


16.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Τα μυστικά του Λαβυρίνθου Νίκος Νταγιαντάς, Christian Bauer 52’ ντοκ.007
Ανάδυση Αλέξανδρος Παπανικολάου και Έμιλυ Γιαννούκου 59’ ντοκ.2007
Περί διακοπών και ελαιών Γιώργος Καραγιαννάκης & Tijana Rakic 38’ ντοκ. 06
“MasterPiece (Μέρος 1ο)” Στέφανος Μονδέλος 25’ ντοκ.2007

19.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Paradise lost or found Άρτεμις Αλκαλάη 2’ anim. 2008
Κύκλος Γιώργος Γαλανόπουλος 10’ μ.μ. 2007
Στο έλεος του Θεού Κωνσταντίνος Χαλιάσας 15’ μ.μ. 2007
Η ουρά Νίκος Καραγεώργος 40’ v.a. 2008
Ένα τσιγάρο βάρδια Αναίς Κώνστα 52’ Μ. μ. 2007

21.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Electrogram Κωστής (Τριανταφύλλου) 10’ v.a.2008
Νίκος Καζαντζάκης, Οδοιπόρος και Ταξιδευτής Γιώργος Χαλαμπαλάκης 23’15’’
ντοκ.2007
Προσοχή εύθραστον Βαγγέλης Ρικούδης 84’ Μ.μ. 2007
Ονειροσκόπηση Θωμοπούλου Αντωνία 52’’ v.a.2007

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00

16.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Filming Dreams Ισίδωρος Λεοντής 64’ 35’’ ντοκ. 2007
So you Can Dance! Στέλιος Αποστολόπουλος, Νίκος Νταγιαντάς 28’ ντοκ.2007
«Ο χρονοπειρατής» Μαρίνα Δανέζη 25’ ντοκ.2007
Μικρός θάνατος Γιώργος Μπακάλης 23’ 12’’ μ.μ. 2008
Τα Πάντα Φώτης Βελέντζας 19’ 20’’ μ.μ.2007
Ο Σύμβουλας Πίνδαρος και Τίνδαρος 22’ 13’’ μ.μ. 2007

19.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Λυκαυγές Μίχας Νικόλαος 24’ μ.μ. 2008
Το άλλο δωμάτιο Αχιλλέας Παπακωνσταντής 19’ μ. μ. 2007
Η θέληση των ανθρώπων Γιώργος Τσέγκος 19’ ντοκ.2007
Αδύναμη….δύναμη Νικολαιδης Αθανάσιος, Σωτηρία Δρίβαλου, Λούβαρης Γιάννης,
Ιωσηφίδης Αλ. 20’ μ.μ. 2008
Μαχητές στο πύρινο μέτωπο Μπαρούς Χρήστος 42’ ντοκ. 2008

21.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Κίτσες Χριστίνα Σγουρομύτη 7’ 45’’ ντοκ. 2007
Αποχαιρετισμός στα όπλα… Νάνσυ Σπετσιώτη 5’ 30’’ μ.μ. 2008
Τα Λιλά Μαντήλια Κέλλυ Σταμουλάκη 15’ μ.μ.2008
Reality Saw Ξανθοπουλίδου Μαρία 10’ 40’’ μ.μ. 2007
The Archelon Bubble Λευτέρης Φυλακτός 29’ ντοκ. 2007
Το μεροκάματο της μπερέτας Δημήτρης Τρανός 19’ μ.μ.2007
Ομάδα Μήδεια Γιάννης Αντωνίου, Κώστας Φραγκούλης 20’ μ. μ. 2006
Live and Let live Μανώλης Δημελλάς 56’ 23’’ ντοκιμαντέρ 2008

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 Ώρα έναρξης 16.00

16.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Μην Πατάτε το Γκαζόν Ιωάννης Σταυρακάκης 10’ μ.μ. 2007
Υπόσχεση Αδριανός Χαλίλ 14’ μ. μ. 2006
The Lady of Late Νατάσσα Ζούκα 13’ v. d. 2007
Mου ζήτησες να περιμένω Γρηγόρης Ρέντης 10’ ντοκ.2007
Εμμονή αναμονής Μυρτώ Γράψα 10’ 20’’ v.d. 2007
Μόνος στο Διάστημα Ηλίας Σούνας 3’ 07’’ anim. 2007

17.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Her Γεωργία Μάγκυ Τουλιάτου 2’ 40’’ v.a.2006
Άνθρωπος και Μηδέν Αλέξης Κομνάκος 5’ anim.2007
Οδύσσεια Σπύρος Μαντζαβίνος 4’ 45’’ μ.μ.2006
Χορεύοντας με το θάνατο Ανέστης Παναγιώτης 3’ 20’’ v.a.2008
Ραντεβού Ζίνα Παπαδοπούλου & Πέτρος Παπαδόπουλος 3’ anim.2008
Πτέρυγα Αριστοτέλης Βικεντίου 7’ 29’’ v.a. 2007
Construction of Citizens Μοάτσος Μιχάλης 9’ anim.2008
Διαμόρφωση Κουφόπουλος Χριστογιάννης 2’ v.a. 2007
Το παράθυρο, η πόρτα και ο δρόμος Τζαμουράνη Παναγιώτα 4’ v.a. 2007
Φόβος Θανάτου Νίκος Δροσάκης 6’ μ.μ.2008
Πέντε Θανάσης Φωτόπουλος, Πένυ Καφύρα 7’ 34’’ μ.μ.2008
The secret Aργυρώ Κουτσιμπέλα 3’ 53’’ v.a. 2007

18.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Columbia 2006 Πανδώρα Μουρίκη 6’ v.a.2006
Η μαρμάρινη σκάλα Άννα Ζαμφίρ 9’ 30’’ ντοκ.2007
Diva Βαλλιανάτος Θωμάς 60’’ anim.2007
ΜΠΙΠ! Μπεσδεμιώτης Βίτωνας 8’ 30’’ μ.μ. 2008
Βλάντ ο Δαίμων Μιχάλης Πούγουνας 9’ 47’’ μ.μ.2007
Πέρα για πέρα ψέμα Φελάνης Μιχαήλ 10’ μ. μ. 2008
Κίμων & Λούσυ Έφη Μπούντρη 10’ μ.μ. 2007
Destroy Χριστοφοράτου Μαρία 1’ 24’’ v. a. 2006

19.00 «Ελληνικό Πανόραμα»
Το μέλλον είναι μαύρο Έμη Τσάκου, Χρήστος Μπιτζής 12’ μ.μ. 2007
Lay a bet Ιωάννης Νικηφόρος 13’ μ.μ. 2007
Η Φλόγα των Αναστενάρηδων Ιωάννης Κουτούζης 13’ ντοκ.2007
Υπερωρίες Κατερίνα Λεούση 14’ 20’’ μ.μ. 2007
Δύσκολοι έρωτες Μάριος Γαρέφος 13’ 20’’ μ.μ.μ. 2007
This Feeling Νικόλας Βερροιώτης 13’ μ.μ. 2007
Κούκλα μου… Νίκος Κουρούκλης 7’ μ.μ.2007
Κέικ Ελιάνα Αμπραβανέλ 8’ 13’’ μ.μ. 2008
Που πήγαν όλοι οι άνδρες; Νίκη Άρτεμη 16’ μ.μ. 2008

20.30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s